Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
možnosti plateb
počítadlo přístupů
dnes: 617
týden: 1963
celkem: 1694790

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

produkty v akci
Aro puding vanilkový, 1kg
původní cena: 4 CZK
3 CZK
Juicee gummee Medvídci, 1kg
původní cena: 138 CZK
125 CZK
Dárková taška 26x10x32 L květy III
původní cena: 30 CZK
25 CZK
Hamé červená řepa sterilovaná kostky, 640g
původní cena: 28 CZK
24 CZK
Dárková taška 18x21x8,5 M jabloň
původní cena: 20 CZK
12 CZK
3D samolepící dekorace motýly III 15x24cm, 7ks
původní cena: 40 CZK
25 CZK
Rockstar Original energy drink, 500ml
původní cena: 35 CZK
24 CZK

Obchodní a reklamační podmínky

Základní ustanovení

Níže uvedené obchodní podmínky internetového obchodu www.ZaAkcniCeny.cz se řídí platnou legislativou a obchodními zvyklostmi.

Provozovatelem internetového obchodu www.zaakcnciceny.cz je Bc. Petr Kalvach, Nučická 1744/5, 100 00 Praha10. Email: zaakcniceny@zaakcniceny.cz, tel: 604 384 096, IČO: 88108465, DIČ: CZ7909280489

Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficialních distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.

..

 

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s těmito obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu.

Pokud se zákazník zaregistruje, bude mu zasláno přihlašovací jméno a heslo pro případné další nákupy v e-shopu, kontrolu objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud neodejde kopie objednávky na Vámi zadanou e-mailovou adresu, kontaktujte nás na vybraných tel. číslech nebo emailem. Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany. .
 

Storno objednávky

Storno objednávky ze strany kupujícího

Objednávku lze stornovat telefonicky nebo emailem do 24 hodin od objednání. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se výrazným způsobem změní cena objednaného zboží nebo objednané zboží již nebude dostupné. O zrušení objednávky, nebo její části, bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu. .
 

Dodání zboží

Zboží, které je skladem, bude nejpozději následující pracovní den předáno přepravní společnosti dle volby zákazníka (GLS nebo Česká pošta) nebo bude připraveno k vyzvednutí na výdejním místě (Uloženka.cz, Zásilkovna.cz). Pokud zákazník zvolí platbu předem na bankovní účet, bude zboží vyexpedováno až po připsání částky na bankovní účet provozovatele. V případě, že nebude některá z položek objednávky dostupná, bude zákazník kontaktován s dotazem, zda si přeje dodat neúplnou objednávku. .


Cena zboží

Ceny uvedené v internetovém obchodě ZaAkcniCeny.cz jsou včetně DPH a případných dalších poplatků a jsou platné v okamžiku odeslání objednávky. .


Způsoby platby

• e-platba - on-line platba přes internetové bankovnictví - více zde
• Platba kartou - on-line platba platební kartou předem
• Proforma faktura - platba předem na bankovní účet provozovatele
• Dobírka - platba v hotovosti při přebrání zboží od přepravní společnosti,

Dopravné a balné

Cena dopravy závisí na volbě přepravní společnosti a na váze zásilky. Uvedené ceny za dopravu se týkají zásilek do 40kg. Obvykle je zboží zákazníkovi přepravní společností doručeno následující pracovní den od předání k expedici.

Cena dopravy:

    • Vyzvednutí na výdejním místě Uloženka.cz: 59 Kč
    • Vyzvednutí na výdejním místě Zásilkovna.cz: 59 Kč
    • Česká pošta (Balík do ruky): 109 Kč
    • GLS: 89 Kč

Cena za zvolený způsob úhrady:

    • Dobírka: 30 Kč (GLS)
    • Proforma faktura, PaySec, platba kartou, e-platba: 0 Kč

Při nákupu nad 1800 Kč je dopravné po ČR (nad 1800Kč po SR) a doběrečné zdarma.

 .

Odstoupení od kupní smlouvy

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující - nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně nákupního dokladu a záručního listu, pokud byl vystaven. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

.

Odpovědnost za správnost údajů

Informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Provozovatel tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu.

Provozovatel nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyli-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny ze strany provozovatele.

Obrázky jsou ilustrativní. Rozhodující je nadpis a případné poznámky u zboží. .


Záruka a reklamace

Vyskytne-li se u zakoupeného zboží vada, má zákazník právo tuto vadu reklamovat.

Při prodeji zboží zákazníkům prodávající odpovídá za to, že zboží má požadovanou jakost, množství, míru a hmotnost. Musí být bez vad a musí odpovídat obecně platným normám.

Prodávající odpovídá za vady, které má prodané zboží při převzetí a za vady, které se vyskytnou po převzetí v záruční době.

Lhůty pro uplatnění reklamace:

Záruční doba nepotravinářského zboží je 24 měsíců od převzetí zboží zákazníkem.
Záruční doba potravinářského zboží je 8 dnů od převzetí zboží zákazníkem.

Odstranitelné vady

Za odstranitelné se považují takové vady zboží, jejíchž odstranění neutrpí vzhled, funkce a jakost zboží.
 

Neodstranitelné vady

Vady potravin se považují za neodstranitelné.
Záruční doba (expirační lhůta) je uvedena u každého zboží v jeho popisu.


Prohlášení o ochraně osobních údajů

Odesláním osobních údajů vyjadřuje zákazník souhlas se zpracováním osobních údajů v znění Zákona zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.